Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
LUCKY GLASS s.r.o. Menu

CH-06 Coated crystal-DS

CH-06 Coated crystal-DS

Informace o produktu

Nejmenší zástupce pokovených křišťálových lustrů řady Coated Crystal. Misky, mísy a středový díl jsou vyrobeny z lisovaného skla pokoveného ušlechtilým kovem stříbrné barvy. Tento šestiramenný lustr je vhodný zejména do interiérů, kde jste omezeni prostorem i výškou stropu. Efekt zrcadla pokovených dílů podtrhne barevné ladění vašeho interiéru. Lustr můžete doplnit nástěnnými svítidly stejného designu, případně kombinovat s většími lustry stejné barvy.

Petr Minařík hodnotí:

O víkendu jsme lustr složili a pak jsme do něj zkoušeli vícero světelných zdrojů. Nakonec jsme zjistili, že nejlepší jsou stmívatelné led žárovky, u kterých se nejlépe najde ideální světelný tok při různé intenzitě okolního osvětlení a kovové části lustru se pak krásně lesknou. Večer stačí žárovky rozsvítit jen velmi málo, aby se lustr celý lesknul a vytvářel hezkou atmosféru. Chtěl jsem Vám jen tímto poděkovat za krásný lustr. Už nyní přemýšlíme o jeho větší verzi (CH-10 nebo CH-12) do obývacího pokoje. Přeju Vám hodně spokojených zákazníků.

13 304  (10 995  bez DPH)

Dostupnost:
3-4 týdny <p>Tento lustr vyrobíme do 4 týdnů. Aktuální dostupnost <a href="mailto:lucky@luckyglass.cz?subject=Dotaz%20na%20dostupnost">na dotaz</a>.</p>

Parametry

Počet žárovek 6
Barva kovu stříbrná
Průměr 47 cm
Výška lustru 51 cm
Délka řetězu 30 cm
Celková výška 81 cm
Druh skla pokovené sklo
Hmotnost 7 kg
Ověsy řetízky Asfour 30% PbO
Žárovky E14/40W
Napětí 230 V