Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
LUCKY GLASS s.r.o. Menu

O nás

Na přelomu nového tisíciletí založil pan Jaroslav Lucký junior malou rodinnou firmu LUCKY GLASS, zabývající se výrobou křišťálových a barevných lustrů, zdobených ručním broušením, malováním a zlacením. Majitel firmy pokračuje v rodinné tradici a navazuje na odkaz svého otce Jaroslava Luckého seniora, který byl od počátku 70. let minulého století u zrodu sklářského průmyslu a začátků výroby českých křišťálových lustrů v malém českém městečku Nový Bydžov.

Na samém počátku existence firmy LUCKY GLASS byly vyrobeny série několika málo lustrů pro úzký okruh známých. Následovaly zakázky několika desítek lustrů měsíčně a v současné době již firma LUCKY GLASS vyrábí několik stovek českých křišťálových lustrů měsíčně.

Tato malá rodinná firma si díky vstřícnému přístupu k zákazníkům, důsledné kontrole kvality a především dobrými cenami získává stále větší okruh zákazníků. V průběhu 22 let svojí existence vyvezla firma LUCKY GLASS svoje výrobky do 100 zemí světa a získala tak významné postavení mezi českými výrobci tradičních křišťálových lustrů a světovými exportéry těchto výrobků.

Věříme, že i vy si vyberete z naší pestré nabídky křišťálových lustrů produktové řady Crystal, Coated Crystal a Leaded Crystal.

Jak nás kontaktovat

Přímo z těchto webových stránek nám můžete poslat vaši objednávku. V případě jakýchkoli dotazů k našim produktům nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedené kontaktní údaje.

Sídlo firmy

LUCKY GLASS s.r.o.
M. Horákové 1560
504 01 Nový Bydžov

Telefon/Fax: +420 495 491 910
Mobil: +420 737 160 288 - Martin Lucký
E-mail: lucky@luckyglass.cz