Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
LUCKY GLASS s.r.o. Menu

O nás

Na přelomu nového tisíciletí založil pan Jaroslav Lucký junior malou rodinnou firmu LUCKY GLASS, zabývající se výrobou křišťálových a barevných lustrů, zdobených ručním broušením, malováním a zlacením. Majitel firmy pokračuje v rodinné tradici a navazuje na odkaz svého otce Jaroslava Luckého seniora, který byl od počátku 70. let minulého století u zrodu sklářského průmyslu a začátků výroby českých křišťálových lustrů v malém českém městečku Nový Bydžov.

Na samém počátku existence firmy LUCKY GLASS byly vyrobeny série několika málo lustrů pro úzký okruh známých. Následovaly zakázky několika desítek lustrů měsíčně a v současné době již firma LUCKY GLASS vyrábí několik stovek českých křišťálových lustrů měsíčně.

Tato malá rodinná firma si díky vstřícnému přístupu k zákazníkům, důsledné kontrole kvality a především dobrými cenami získává stále větší okruh zákazníků. V průběhu 23 let svojí existence vyvezla firma LUCKY GLASS svoje výrobky zákazníkům do více než 100 zemí světa a účastnila se i několika zajímavých filmových projektů zahraničních produkcí.

Smrtonosná past: Opět v akci

Roli v jedné z impozantních akčních scén si zahrály právě naše křišťálové lustry z Nového Bydžova. Celkem 45 křišťálových svítidel se stalo dominantou tanečního sálu, ve kterém dojde k přestřelce mezi hlavními hrdiny a příslušníky ruské mafie.

Malou ukázku finální podoby tanečního sálu pro akční scény s našimi největšími křišťálovými lustry můžete vidět právě zde:

Viktorie

V prostorách Buckinghamského paláce bylo celkem použito 26 našich křišťálových lustrů, z toho 13 největších svítidel CH-42 Crystal-XL, která můžete spatřit v celé řadě nádherných scén první i druhé série.

Podívejte se na upoutávku s našimi svítidly:

Věříme, že nadčasová křišťálová svítidla, vysoký lesk a ruční práce mají místo i ve vašem interiéru. Pro inspiraci si neváhejte prohlédnout některé z našich realizací u zákazníků po celém světě.