Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
LUCKY GLASS s.r.o. Menu

CH-08 Coated crystal-D

Novinka CH-08 Coated crystal-D

Informace o produktu

Osmiramenný pokovený křišťálový lustr z řady Coated Crystal rozzáří váš obývací pokoj, jídelnu, nebo ložnici. Brilantní lesk díky kombinaci zlaté barvy a čirého křišťálu předurčuje k využití jako designové osvětlení vašeho domova. Misky a mísy jsou vyrobeny z lisovaného skla, lustrová ramena a ramínka jsou pokovena ušlechtilým kovem zlaté barvy. Lustr je vhodný zejména do nadčasových klasických interiérů. Svítidlo lze doplnit dvouramennými nástěníky stejného designu, případně kombinovat s většími destitiramennými lustry stejné barvy.

Naděžda Goliášová napsala:

Vážený pane Lucký, lustr jsme v sobotu pověsili a ověsili - jedním slovem - nádhera. Moc Vám děkuji za zaslaný seznam ověsů, moc mi pomohl, navíc mě to neskutečně bavilo - každým ověšeným kouskem jsem viděla, jak je lustr krásnější. K večeru jsme zažili neskutečný úkaz: cca v 19:07 začlo částečně svítit na lustr sluníčko a na stropě a stěnách se vytvořily odrazy od křišťálů v duhových barvách od červené-žluté-zelené po fialovou. Představení skončilo v 19:47, když slunce zapadlo. Večer šel manžel venčit pejsky (máme 2 yorkšírky) a přišel domů se slovy: "My již slavíme vánoce?" Naše okno je totiž nejzářivější v celém domě!! Ještě jednou Vám děkuji za báječný přístup, jak při objednávce, tak nadálé pomoci.

19 329  (15 974  bez DPH)

Dostupnost:
3-4 týdny <p>Tento lustr vyrobíme do 4 týdnů. Aktuální dostupnost <a href="mailto:lucky@luckyglass.cz?subject=Dotaz%20na%20dostupnost">na dotaz</a>.</p>

Parametry

Počet žárovek 8
Barva kovu zlatá
Průměr 61 cm
Výška lustru 57 cm
Délka řetězu 30 cm
Celková výška 87 cm
Druh skla lisované sklo / pokovené sklo
Hmotnost 9.5 kg
Ověsy řetízky Asfour 30% PbO
Žárovky E14/40W
Napětí 230 V