Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
LUCKY GLASS s.r.o. Menu

CH-15 Crystal-DS

Foto v interiéru CH-15 Crystal-DS

Informace o produktu

Patnáctiramenný křišťálový lustr zdobený kovovými díly stříbrné barvy. Spojení čirého křišťálu a stříbrného kování umožňuje variabilní využití lustru bez ohledu na barvu interiéru. Svítidlo je zdobené křišťálovými řetízky a doplněné vysokou korunkou kolem střední části lustru. Tento oblíbený lustr zastoupí i úlohu dekorace přehlídkového mola. Doporučujeme kombinovat s menšími dvanáctitiramennými nebo většími osmnáctiramennými lustry stejného designu, případně doplnit dvouramennými křišťálovými nástěníky stejné barvy.

Terezie Gosselová z Itálie říká:

Vazeny pane Jaroslave, tak dnes odpoledne mi privezli Vas LUSTR! Vlastne muj lustr! Chtela jsem Vam moc podekovat za Vasi velice profesionalne odvedenou praci, neuveritelne jednani, mate nejenom super fungujici a krasne webove stranky, ale i vse okolo je opravdu dokonale. Vase prospekty jsem vystavela v mem hotelu, uvidime, jaky budou mit ohlas. Mejte se krasne, posilam pozdrav z Italie.

Svítidlo jako dekorace open air módní přehlídky, nebo dominanta rustikálního interiéru:

27 943  (23 093  bez DPH)

Dostupnost:
5-10 dní <p>1 ks svítidla vyrobíme během 5-10 pracovních dní. Více kusů do 4 týdnů.</p>

Lustr je dostupný také v provedení se zlatými krytkami objímek žárovek - gold tubes nebo ve verzi se zlatou barvou kovových dílů - gold color metal.

Parametry

Počet žárovek 15
Barva kovu stříbrná
Průměr 80 cm
Výška lustru 81 cm
Délka řetězu 30 cm
Celková výška 111 cm
Druh skla lisované sklo
Hmotnost 19,5 kg
Ověsy řetízky Asfour 30% PbO
Žárovky E14/Max 40W
Napětí 230 V / 110 V pro USA